AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA PROCESÓW SPAWALNICZYCH

A WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W 1977 ROKU…

Firma ELKO77 działa na europejskim rynku spawalniczym nieprzerwanie od 1977 roku. Współpracujemy z ponad 150 firmami, zarówno Partnerami Handlowymi, jak również Klientami końcowymi tak z Polski jak i z innych krajów Europy.

Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań, pozwalających na automatyzację i usprawnienie procesów spawalniczych w produkcji. Nasze urządzenia są projektowane pod indywidualne potrzeby zamawiającego, co pozwala nam zaoferować produkt odpowiadający w całości na potrzeby danego procesu produkcyjnego.

Nasza oferta obejmuje niewielkie urządzenia manipulujące spawanymi detalami, poprzez stanowiska pozwalające na zdalne obracanie i przesuwanie spawanych detali, aż do zautomatyzowanych/zrobotyzowanych linii spawalniczych przeznaczonych do zakładów przemysłowych.

Nasze urządzenia są w całości projektowane i budowane w Polsce, na terenie naszego zakładu w Pruszkowie pod Warszawą. Każdy element oferowanych rozwiązań jest przez nas poddawany szeregowi rygorystycznych testów tak, aby gotowy produkt stanowił niezawodne i wydajne rozwiązanie. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie, pozwoliło nam z dużą odpowiedzialnością i pewnością oferować rozwiązania dla najbardziej wymagających Klientów, oraz najbardziej złożonych procesów produkcyjnych